Dachy to nasza specjalność

Firma istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć oraz akcesoriów dachowych.

Płyta falista EuroFala

Opis produktu

Płyty faliste włóknisto-cementowe EuroFala stosuje się do krycia dachów oraz jako okładziny elewacyjne. Jako pokrycie dachowe płyty można stosować do dachów o nachyleniu połaci powyżej 12°. Płyty można stosować zarówno przy budowie nowych budynków, jak i przy pracach remontowych i modernizacyjnych.

Warianty

Płyty EuroFala dostępne są w dwóch rodzajach o jednakowym profilu fali: - standardowym: płyty pełne o długościach 625, 1250, 1875 i 2500 mm,
- NO/WO: płyty z obciętymi narożnikami i wyciętymi otworami o długościach: 1250, 1875 i 2500 mm.

Surowce i budowa

Płyty EuroFala składają się z kilku połączonych warstw materiału, którego głównym składnikiem jest cement. Zbrojenie wykonane z włókien PVA oraz przekrój poprzeczny w kształcie fali nadają płytom wysoką wytrzymałość i trwałość. Ponadto surowcami do produkcji płyt są: kreda, mikrokrzemionka i włókna celulozowe. Jednocześnie wyroby wytwarzane z włókno-cementu charakteryzuje wysoka odporność na zmienne warunki klimatyczne (śnieg, deszcz, mróz, upały) i związki chemiczne.

Powierzchnia

Powierzchnia płyt jest gładka i równa, a proces produkcji nie przewiduje dodatkowej obróbki malarskiej. Spodnia strona płyt zabezpieczona jest antiblockiem.

Gwarancja

Na terenie RP płyty faliste włóknistocementowe EuroFala objęte są 15-letnią gwarancją. Powłoka malarska na płytach falistych włóknisto-cementowych EuroFala objęta jest 5-letnią gwarancją.

Dodatkowe informacje:

  • Dł. arkusza: 625, 1250, 1875 i 2500 mm
  • Szer. całkowita: 1150mm

Dostępne kolory:

Brązowy
Ceglasto-czerwony
Ceglasty
Cynkowoszary
Czarny
Grafitowy
Niebieski
Zielony