Dachy to nasza specjalność

Firma istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu pokryć oraz akcesoriów dachowych.

OKPOL powstał w 1991 roku i jest w 100% firmą z polskim kapitałem. Podstawowa działalność to produkcja i sprzedaż okien do poddaszy wraz z akcesoriami oraz wyłazów kominiarskich. Wyroby OKPOL są trwałe, niezawodne i łatwe w obsłudze, czego dowodem jest zadowolenie klientów, potwierdzone przyznaniem brązowego godła ogólnopolskiego konkursu “LAUR KLIENTA” 2009 w kategorii okna dachowe. W bogatej i różnorodnej ofercie każdy znajdzie produkt dla siebie, spełniający indywidualne oczekiwania i wymagania.

Primo

Primo to najbardziej ekonomiczna klasa energooszczędnych okien produkowanych przez firmę Okpol. Oferta obejmuje okna obrotowe, uchylno-przesuwne oraz wyłazowe wykonane zarówno z drewna jak i z profili PCV. Współczynnik przenikalności cieplnej okien Primo to Uw = 1,5 W/m2K.

Pokaż produkty
Enevi

Enevi to klasa okien wysoce energooszczędnych (Uw od 1.1 do 1.4 W/m2K). Oferta obejmuje okna obrotowe, uchylno-przesuwne oraz wyłazowe wykonane zarówno z drewna jak i z profili PCV.

Pokaż produkty
Insygno

Klasa trzyszybowych, SUPER-ENERGOOSZCZĘDNYCH okien dostępnych w wersji uchylno-przesuwnej (drewno lub PCV) lub obrotowej (drewno). Współczynnik okna IGK 078 wynosi 0,78W/m2K. Jest to najlepszy współczynnik wśród okien trzyszybowych na świecie.

Pokaż produkty
Wyłazy dachowe

Osobną klasę stanowią wyłazy dachowe Versa przeznaczone do nieogrzewanych pomieszczeń nieużytkowych. Pakiet szybowy o współczynniku przenikalności cieplnej Eg=3,0.

Pokaż produkty