Dachy to nasza specjalność

Firma istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu pokryć oraz akcesoriów dachowych.

Blacha dachowa

W naszej ofercie znajdą państwo blachodachówki i blachy trapezowe BLACHPROFIL2, PLANNJA, RUUKKI, PRUSZYŃSKI

Plannja

Pokrycie dachu przy użyciu blach produkowanych w koncernie Plannja jest proste, ponieważ Plannja oferuje wszystkie potrzebne do tego elementy. Łatwo można kupić i zmontować kompletny dach. Podstawowym materiałem do produkcji jest blacha stalowa cynkowana ogniowo w procesie ciągłym, chemicznie i mechanicznie oczyszczona. Zewnętrzną powłokę blachy stanowi nowoczesna HardCoatSatyna odznaczająca się bardzo dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz dobrą równowagą między elastycznością i twardością.

Pokaż produkty

Blachprofil2

Blachprofil2 produkuje blachodachówki i blachy trapezowe z blach sprowadzanych od znanych i cenionych w świecie koncernów- ThyssenKrupp Arcelor Mittal, US Steel, Corus Myriad, Voestalpine. Gwarantuje to wysoką jakość produktów i umożliwia udzielanie długoterminowych gwarancji ( do 20 lat).

Pokaż produkty

Ruukki

Dachy Ruukki wykonane są z wysokiej jakości fińskiej stali i najnowocześniejszych powłok, które chronią Twój dach przed wygięciem, porysowaniem i płowieniem koloru. Unikaj nieprzewidywalnego - a przekonasz się, że otrzymasz jakość, za którą płacisz.

Pokaż produkty