Dachy to nasza specjalność

Firma istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży pokryć oraz akcesoriów dachowych.

Blacha dachowa

W naszej ofercie znajdą państwo blachodachówki i blachy trapezowe BLACHPROFIL2, PLANNJA, RUUKKI, PRUSZYŃSKI

Plannja

Pokrycie dachu przy użyciu blach produkowanych w koncernie Plannja jest proste, ponieważ Plannja oferuje wszystkie potrzebne do tego elementy. Łatwo można kupić i zmontować kompletny dach. Podstawowym materiałem do produkcji jest blacha stalowa cynkowana ogniowo w procesie ciągłym, chemicznie i mechanicznie oczyszczona. Zewnętrzną powłokę blachy stanowi nowoczesna HardCoatSatyna odznaczająca się bardzo dobrą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz dobrą równowagą między elastycznością i twardością.

Pokaż produkty

Blachprofil2

Blachprofil2 produkuje blachodachówki i blachy trapezowe z blach sprowadzanych od znanych i cenionych w świecie koncernów- ThyssenKrupp Arcelor Mittal, US Steel, Corus Myriad, Voestalpine. Gwarantuje to wysoką jakość produktów i umożliwia udzielanie długoterminowych gwarancji ( do 20 lat).

Pokaż produkty

Ruukki

Dachy stalowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy z funkcją, co jest cechą charakterystyczną skandynawskiego wzornictwa. Dzięki temu są praktyczne i piękne, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Takie dachy są również lekkie i stanowią idealny materiał w przypadku renowacji dachów. Szeroka oferta wzorów, profilowań i kolorów pokryć dachowych Ruukki sprawia, że każdy może znaleźć wymarzony dach dla swojego domu.

Trwałość dachów Ruukki jest efektem zastosowania unikalnych powłok. W zależności od rodzaju powłoki, dachy Ruukki oferowane są w następujących klasach jakości:
- klasa jakości Ruukki 50 Plus: powłoka GreenCoat Pural BT mat, gwarancja techniczna 50 lat
- klasa jakości Ruukki 40: powłoka GreenCoat Crown BT, gwarancja techniczna 40 lat
- klasa jakości Ruukki 30: powłoka Poliester Rough mat, Poliester gwarancja techniczna 30 lat

Pokaż produkty